Nasza firma


Firma K. Szmidt i s-ka Agencja Techniczno-Handlowa została założona w 1985 r.

Od ponad 20 lat doradzamy w zakresie doboru odpowiedniej metody dezynfekcji oraz dostarczamy wysokiej jakości produkty przeznaczone do prawidłowej ochrony mikrobiologicznej środowiska produkcji poprzez eliminację bakterii, grzybów i pleśni.

Współpracujemy z wiodącymi na rynku europejskim producentami preparatów dezynfekujących – francuską firmą LCB s.a. oraz austriacką firmą ZUMA Chemietechnik GmbH&Co KG.

Oferowane przez nas produkty w postaci świec dymnych oraz farb mają zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym i zakładach przemysłowo-rolnych.

Produkty te są stosowane na całym świecie, w Polsce korzystało z nich dotychczas ok. 300 firm z branży spożywczej. Skuteczność ich działania potwierdza wieloletnia, stała współpraca z renomowanymi firmami. Dysponujemy szeroką listą referencyjną, którą możemy udostępnić na Państwa życzenie.
1985
powstanie ATH
1992
rozpoczęcie współpracy z ZUMA
2000
rozpoczęcie współpracy z LCB

Nasi Partnerzy
Producent grzybobójczych preparatów oraz farb przeznaczonych głównie do ścian i sufitów w pomieszczeniach produkcji spożywczej.

Wysoka jakość i skuteczność produktów EUROPAL stała się na rynku benchmarkiem dla innych producentów.


Ekspert w zakresie bezpieczeństwa żywności, pomaga rolnikom i przemysłowi w opanowaniu zagrożeń sanitarnych w całym „łańcuchu spożywczym” – od producenta do konsumenta.

Autor innowacyjnej, niezwykle skutecznej metody dezynfekcji polegającej na ultradyfuzji, sprawdzonej przez wielu użytkowników na całym świecie.